середа, 30 листопада 2011 р.

Цілі розробки бізнес-плану



Розробка бізнес-плану — це достатньо трудомісткий процес. Практика свідчить, що для розробки середньої складності бізнес-плану (залежно від досвіду та підготовленості підприємця) необхідно до 200 годин. Навіщо тоді підприємцеві бізнес-план?
Опрацювання бізнес-плану як комплексного багатофункціонального документа має кілька цілей.
По-перше, бізнес-план — це інструмент для залучення зовнішнього капіталу, необхідного для реалізації підприємни­цького проекту. Бізнес-план містить відомості не лише про виробничі, ринкові, організаційні, а й про фінансові аспекти майбутнього бізнесу. Фінансові розрахунки, що наводяться у бізнес-плані, пояснюють, скільки необхідно стартового капіталу, на які цілі будуть витрачатися гроші, як будуть повертатися борги потенційним кредиторам, який ступінь ризику бізнесу тощо. Усе це створює надійне, реальне підгрунтя для побудови ділових, конструктивних взаємин з тим, у кого підприємець має намір позичити гроші для реалізації свого проекту.
По-друге, на початковій стадії реалізації підприємницького проекту бізнес-план служить основним інструментом комунікації між підприємцем і майбутніми постачальниками, продавцями та робітниками. За допомогою бізнес-плану підприємець має пере­конати своїх майбутніх ділових партнерів, а також найманих працівників, що підприємницька ідея справді є перспективною, а головне, що в підприємця є обгрунтована реальна програма успішної реалізації такої ідеї. Бізнес-план стандартизує процедуру ознайомлення з бізнесом, заощаджує час, упорядковує контакти.
По-третє, бізнес-план — це спосіб моделювання системи управління майбутнім бізнесом. Практика свідчить, що успіх підприємницької діяльності визначають три фактори:
·                            правильне розуміння реальної ситуації в даний момент;
·                            чітка постановка цілей, що їх бажає досягти підприємець;
·                            якісне планування процесів переходу з одного стану в інший.
Бізнес-план має вирішити всі ці проблеми. План з його конкретними комерційними цілями та програмою дій для їх досягнення спрямовує просування бізнесу до успіху.
По-четверте, бізнес-план — це спосіб попереднього визначення перешкод та запобігання виникненню проблем на шляху до успіху. Опрацювання бізнес-плану примушує підприємця моделювати ситуації, розробляти різні сценарії, з’ясовувати проблеми, які можуть стати на заваді підприємницькому проекту. Це дає змогу завбачити багато проблем, уникнути ускладнень або належним чином до них підготуватися та заздалегідь визначити способи подолання перешкод. Звичайно, бізнес-план не може запобігти всім можливим помилкам, але він дає шанс підприємцеві ще раз обдумати, чи відповідатимуть його дії ситуації, яка може виникнути.
По-п’яте, бізнес-план — це спосіб розвитку особистих управлінських якостей підприємця. Коли підприємець складає бізнес-план, він має охарактеризувати всі сторони майбутнього бізнесу. У процесі розробки бізнес-плану підприємець набуває досвіду оцінки умов конкуренції, засобів просування товарів на ринок, використання переваг власного бізнесу, фінансового планування тощо. Навіть коли ця інформація грунтується на самих тільки припущеннях, процес її усвідомлення дає корисний досвід управління.
По-шосте, бізнес-план дає змогу перевірити реалістичність підприємницької ідеї ще до її практичної реалізації. Можливо, що в результаті підготовки бізнес-плану з’ясується, що за даних економічних умов здійснення підприємницького проекту є нереальним або економічно недоцільним. Звичайно, це досить сумний висновок, але його ліпше зробити тоді, коли бізнес існує лише в проекті, а не тоді, коли на нього вже витрачено гроші та сили.
Реалізація будь-якого підприємницького проекту потребує ретельної підготовчої роботи. У рамках цієї роботи потрібно об­грунтувати реальність та економічну доцільність ідеї, опрацювати зважену програму її реалізації, переконати потенційних інвесторівкредиторів та інших економічних партнерів у доцільності вкладання коштів у реалізацію даного проекту. Усе це має знайти відображення в бізнес-плані. Сам бізнес-план як комплексний, багатофункціональний документ поступово стає обов’язковим елементом компетентного управління також і вітчизняними підприємствами та організаціями.

Бізнес ідея по продажу морозива


Різні бізнес-ідеї дозволяють розбагатіти будь-якій людині.
Коли на вулиці спека, у людства виникає бажання попити і скуштувати смак морозива.
Актуальним на сьогоднішній день є бізнес на морозиво. Звичайно, така справа не є новинкою на ринку, однак є багато бажаючих придбати ето задоволення.
Тому, якщо Ви хочете займатися таким бізнесом, для цього потрібно мати лише холодильник на колесах і парасольку. До речі, продаж морозива надзвичайно прибутковий бізнес, тому що націнку, зазвичай роблять близько 200%, і всі витрачені гроші для початку даного бізнесі, повертаються Вам протягом декількох жарких днів, а далі Ви працюєте для себе.
Також своє робоче місце кожен з Вас може розмістити на пляжах, базах відпочинку, парках або інших місцях, де є велике скупчення людей. А парасолька або намет, яка буде розміщена у холодильника - повинна бути яскравого кольору, необхідно включити гучну, але приємну музику, щоб привертати увагу натовпу.
Про придбання товару, то Вам доведеться домовитися з оптовими магазинами, або брати морозиво під реалізацію. Беріть ці солодощі в менших кількостях, проте широкого вибору.
Отже, щоб таку бізнес-ідею втілити в реальність, потрібно проявити божевільне бажання, і тоді у Вас все неодмінно вийде. Даруйте людям солодке задоволення і натомість отримуйте прибуток, який надасть Вам можливість відчувати себе незалежними у фінансовому середовищі.


неділя, 27 листопада 2011 р.

Бізнес ідея "Квіти,що світяться"



Квіти - це завжди приємний подарунок, який може допомогти Вам висловити побажання і наміри. Який романтичний вечір проходить без букета квітів? А як приємно жінці отримувати цей скромний дар природи. А чи знаєте Ви, що квіти можна істотно прикрасити, додати чарівності?Можна створити свій бізнес, використовуючи квіти, які сяють, доповнюючи свою неповторність.У чому суть цієї бізн-ідеї?Для цього потрібно взяти квітку і вставити його в пристрій, що світиться в темряві, підкреслюючи природну красу квітки. Можете використовувати різний колір: білий, червоний, зелений, синій, фіолетовий або неоновий.Тому що, об'єднуючи забарвлення букета з відтінком освітлення, можемо отримати прекрасний «букет сяючих кольорів». А ще є пристрої, які прикрашають різними кольорами по черзі, прикрашають квіти ще більше і створює чудове казкове твір. А як приємно отримати сяючі твір мистецтва на своє свято.Досить імовірно, що така ідея не залишить без уваги покупців. Тому працюйте над цим проектом і поширюйте в магазини, бутики, кіоски з продажу квітів, оскільки це не лишиться без уваги. Але на цьому зупинятися не можна, тому що хто не вдосконалюється, той не отримує прибутку.Ось так можна почати свій бізнес, який завжди буде популярний і прибутковий.Тому, даруйте людям задоволення, створюйте нові пропозиції.Бажаю прекрасній половині населення ніколи не залишатися без квітів, які створюють приємний настрій, удачі Вам! Квіти - це завжди приємний подарунок, який може допомогти Вам висловити побажання і наміри. Який романтичний вечір проходить без букета квітів? А як приємно жінці отримувати цей скромний дар природи. А чи знаєте Ви, що квіти можна істотно прикрасити, додати чарівності?Можна створити свій бізнес, використовуючи квіти, які сяють, доповнюючи свою неповторність.У чому суть цієї бізн-ідеї?Для цього потрібно взяти квітку і вставити його в пристрій, що світиться в темряві, підкреслюючи природну красу квітки. Можете використовувати різний колір: білий, червоний, зелений, синій, фіолетовий або неоновий.Тому що, об'єднуючи забарвлення букета з відтінком освітлення, можемо отримати прекрасний «букет сяючих кольорів». А ще є пристрої, які прикрашають різними кольорами по черзі, прикрашають квіти ще більше і створює чудове казкове твір. А як приємно отримати сяючі твір мистецтва на своє свято.Досить імовірно, що така ідея не залишить без уваги покупців. Тому працюйте над цим проектом і поширюйте в магазини, бутики, кіоски з продажу квітів, оскільки це не залишиться без уваги. Але на цьому зупинятися не можна, тому що хто не вдосконалюється, той не отримує прибутку.Ось так можна почати свій бізнес, який завжди буде популярний і прибутковий.Тому, даруйте людям задоволення, створюйте нові пропозиції.Бажаю прекрасній половині населення ніколи не залишатися без квітів, які створюють приємний настрій, удачі Вам!

субота, 26 листопада 2011 р.

Бізнес ідея

Кожен успішний бізнес починається з ідеї. Якщо ви не маєте чіткого уявлення, чим будете займатися, то придумати концепцію для малого бізнесу деколи буває важким заняттям, яке врешті-решт призводить до розчарування. Однак є деякі випробувані методи, які ви могли б використовувати, щоб придумати ідею, яка підходить саме Вам.
По-перше, ви можете переглянути аналітику і статистику розвитку бізнесу по різних галузях і напрямах, благо в інтернеті безліч ресурсів які володіють інформацією, яка вам потрібна. Доцільно розглядати такі види бізнесу, які знаходяться в стадії розвитку або які вже добре розвинені і працюють на повну силу.
Деякі підприємці шукають нові ідеї бізнесу за кордоном, наприклад вивчають інформацію про продукцію або послуги які продаються за кордоном і які можуть користуватися попитом і у нас, але відсутні на нашому ринку. Також для реалізації деяких бізнес - ідей не варто забувати і деякі специфічні чинники, наприклад такі як ваше географічне положення. Якщо ви знайшли нішу для свого бізнесу, в якій є попит, це вже є величезним плюсом в перспективі його розвитку.
Інші підприємці досягли успіху в бізнесі, який процвітав колись, але завдяки їх ідей і старанням процвітає і зараз. Просто вони взяли старі ідеї і вдихнули в них друге життя. Для цього потрібно подумати, раніше популярна ідея зараз прийшла в занепад, потім придумати спосіб зробити її знову затребуваною.Бізнес може бути дуже успішним і при реалізації існуючих ідей, але потрібно зробити їх краще, индивидуальнее, щоб це було не так як у інших, трохи зорієнтуватися на потреби покупця.
Інтернет є відмінним способом для модернізації існуючої бізнес - концепції.Багато успішних веб-підприємства засновані на дуже простих ідеях, які просто були відкоректовані, через це і відрізнялися від більшості конкурентів. Інтернет може додати додаткову можливості в реалізації багатьох бізнес-ідей, тому що інтернет-це величезна аудиторія потенційних покупців, в інтернеті ваш бізнес доступний 24 години на добу сім днів на тиждень, чого не скажеш про бізнес-оффлайн.

четвер, 24 листопада 2011 р.

Вітаю у своєму блозі...

Проблема запитання : учні і бізнес це реальність?



Мета дослідження : ознайомитися із правилами складання бізнес-планів, дізнатися, які фонди та організації проводять конкурси на кращий бізнес-план серед молоді ; проаналізувати потреби свого міста, створити власний бізнес план і презентувати свої власні ідеї.